Strona główna  /  Produkty  /  Europa: przewodnik kibica, Przewodnik

Europa: przewodnik kibica, Przewodnik

Europa: przewodnik kibica, Przewodnik

 

Widzieliście już najlepsze kluby i najbardziej nowoczesne stadiony Europy w telewizji. Nadeszła pora, aby zobaczyć je na żywo - 61 najlepszych klubów piłkarskich - 49 najbardziej ciekawych miast Europy - 26 krajów

 

 

Sklepy

Zainteresowanie piłką nożną od dawna nie ogranicza się już do krajowej ligi. Europejskie puchary, powszechność telewizyjnych transmisji i dynamicznie rozwijający się międzynarodowy rynek transferów umożliwiają obserwowanie,ogladanie,} europejskich zawodników. W Lizbonie, Sankt Petersburgu czy Monachium grają najlepsze kluby, a kibice po ostatnim gwizdku posiadają szansę przeżyć fantastyczne chwile w nowo poznanym mieście.

Europa. Przewodnik kibica to idealna książka dla fanów futbolu, którzy planują wybrać się na mecz za granicę. Każdy kibic znajdzie tu coś dla siebie: kluby - od FC Barcelony i Realu Madryt, po IFK Göteborg i Olympique Lyon, miasta - od Londynu i Mediolanu, po Villarreal i Hajfę jak również państwa całej Europy. Wyselekcjonowane je pod kątem poziomu gry drużyn i lokalnych atrakcji. Ten wyjątkowy przewodnik prowadzi nas szlakiem najlepszych piłkarskich klubów i najbardziej nowoczesnych stadionów Europy jak również wspomaga interesująco spędzić czas. Zawiera zarówno fundamentalne dane o stadionach, trasę dojazdu, telefoniczne numery i adresy internetowych stron, a także wzmianki o największych skandalach, sylwetki najlepszych graczy jak również zestawienia wyników przedstawianych zespołów z ostatnich lat. Dodatkowo autorzy sugerują, jakie bary, kluby i restauracje warto odwiedzić w danym mieście jak również jakich potraw i gatunków piwa skosztować, a wśród lokalnych turystycznych atrakcji prezentują trzy najciekawsze. Daniel Ford - pisarz, redaktor i wydawca. Obecnie mieszka w Londynie. Spędził 13 lat w RPA, gdzie przez 5 lat był redaktorem czasopisma GQ, a następnie gazety wydawanej przez Independent Newspapers. Publikował prace przeznaczone piłce nożnej i jest współautorem Football Grounds Then and Now (Dial Press, 1994). Jego życiowy styl to podróże, które często są po prostu pretekstem do obejrzenia meczu. Kibicuje drużynie Aldershot. Bill Edgar - od 11 lat pisze o piłce nożnej dla The Times, gdzie zamieszcza sprawozdania z meczów rozgrywanych w całej Europie. Jego hobby całkowicie pokrywa się z pracą: mógłby podziwiać transmisje meczów przez 24 godziny na dobę, z przerwami na posiłki. Mieszka w Londynie, jednakże wiernie kibicuje Manchesterowi United. Niestety jego krnąbrne dzieci odrzucają pokoleniowe dziedzictwo i ulegają urokom Arsenalu i Chelsea.
Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne


chorwacja-przewodnik-national-geographic

Chorwacja przewodnik National Geographic

amsterdam-wakacje-w-wielkim-miecie-national-geographic

Amsterdam Wakacje w wielkim mieście National Geographic

spacerem-po-rzymie-przewodnik-national-geographic

Spacerem po Rzymie przewodnik National Geographic

urokliwe-miasta-i-miasteczka-national-geographic

Urokliwe miasta i miasteczka National Geographic