Strona główna  /  Produkty  /  Fotografia podróżnicza Inspiracje

Fotografia podróżnicza Inspiracje

Fotografia podróżnicza Inspiracje

 

Fotografia podróżnicza,Podróżnicza fotografia,} to styl życia. Na zwykłych wczasach nie zobaczymy tylu wschodów i zachodów słońca, nie zajrzymy w oczy tylu ludziom i nie uściśniemy tylu dłoni.

 

* PRZYGOTOWANIA Jak zaplanować wyjazd i jaki sprzęt wziąć ze sobą * PODRÓŻ Jak dbać o sprzęt w trasie * REALIZACJA Techniczne aspekty fotografii: jak najlepiej wykorzystać swój aparat * INSPIRACJA Praktyczne wskazówki, za pomocą których zrobisz najrozmaitsze fotografie * KOREKCJA Jak sprawić, aby fotografie wyglądały jeszcze lepiej * ZAWÓD Jak zarobić na swoich zdjęciach

Autor przewędrował {cały świat, a jego ogromne przeżycie pozwoliło mu stworzyć kompendium praktycznej wiedzy i podzielić się przemyśleniami dotyczącymi istoty fotografii podróżnieczej. W tej książce znajdziesz dane przeznaczone zarówno dla użytkowników kompaktowych aparatów, analogowych lustrzanek, jak i lustrzanek cyfrowych, oraz liczne porady dla fotografów korzystających z formatu RAW. Praktyczne wskazówki w połączeniu z inspirującymi zdjęciami, ilustrującymi kluczowe aspekty fotografii podróżniczej sprawią, że zapragniesz sięgnąć po paszport i ruszyć w drogę, aby odkryć magię fotografii podczas podróży, a nawet zostać zawodowcem z prawdziwego zdarzenia. Steve Davey jest fotografem i pisarzem. Mieszka w Londynie. Z podróżniczej fotografii uczynił sposób na życie i pracę. Jest autorem tekstu i prawie wszystkich fotografii do książek Niezapomniane miejsca, które powinieneś dojrzeć chociaż raz w życiu oraz Niezapomniane wyspy, na które warto uciec chociaż raz przetłumaczonych na 26 języków. Odwiedził wszelkie zakątki globu, od Arktyki po wyspy Vanuatu. Współpracuje z takimi czasopismami, jak Wanderlust i Get Lost. Jego fotografie można obejrzeć na stronach: www.stevedavey.com oraz www.bettertravelphotography.com.

 

Sklepy

Fotografia podróżnicza
Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne


chorwacja-przewodnik-national-geographic

Chorwacja przewodnik National Geographic

amsterdam-wakacje-w-wielkim-miecie-national-geographic

Amsterdam Wakacje w wielkim mieście National Geographic

spacerem-po-rzymie-przewodnik-national-geographic

Spacerem po Rzymie przewodnik National Geographic

urokliwe-miasta-i-miasteczka-national-geographic

Urokliwe miasta i miasteczka National Geographic