Hotel Rehbock Innichen San Candido Autor : Martens kategoria: Włochy
Produkt dostępny w sklepach:Hotel Rehbock znajduje się na obrzeżach San Candido, około 300 metrów od centrum miejscowości. Hotel Rehbock proponuje pokoje wyposażone standardowo, dostępne również w wersji dla rodzin. Goście posiadają do dyspozycji salę TV, dwie restauracje jak również narciarnię. Na zwolenników sportów zimowych czeka darmowy skibus.Wysokość : 1184.00 m n.p.m.

W hotelu Rehbock we wszystkich pokojach znajduje się łazienka. Standardowe wyposażenie prawie wszystkich pokoi stanowi balkon, na  jakim spędzić można wyjątkowe chwile. Pokoje dysponują podwójnym łóżkiem i sofą. Dla naszych niewielkich gości przygotowaliśmy łóżeczka dla dzieci. W pokoju mieści się sejf. Optymalną wygodę pobytu  gwarantują telefon, telewizor i Wi-Fi. Łazienka ma prysznic. W łazience goście mogą znaleźć suszarkę do włosów. Rodziny z dziećmi mogą zamieszkać w specjalnie przygotowanych z myślą o nich pokojach przeznaczonych dla rodzin.
 
 Poszczególne piętra są prędko i swobodnie osiągalne za wykorzystaniem windy albo schodów. W skład wyposażenia hotelu Rehbock wchodzą restauracja, kawiarnia i jadalnia. Osiągalne w hotelu Wi-Fi  gwarantuje komfortowy dostęp do sieci. Dostępna jest handlowa baza w formie sklepów. Goście przybywający własnym transportem mogą skorzystać z parkingu. Istnieje alternatywa skorzystania z wahadłowego transportu.