Strona główna  /  Produkty  /  MARABUT Namiot TENGRI

MARABUT Namiot TENGRI

MARABUT Namiot TENGRI

 

Marabut wsłuchując się w głosy klientów, postanowił wrócić do produkcji namiotu szturmowego Tengri. Nie jest to jednak już taki sam model. Poprawiono w nim wentylację, dodano mniej ważąca podłogę, zmniejszono wagę. Wszystko po to, by stworzyć nieskomplikowany, jednak w tym samym czasie pancerny ekspedycyjny namiot, przeznaczony na ataki szczytowe w zimowych warunkach.

 

Namioty Marabut objęte są trzy letnią gwarancją. Usterki które pojawią się w tym okresie wynikające z klasy materiałów lub wykonania podlegają naprawie bezpłatnej. Dzięki temu że namioty są produkowane na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie.

Użytkownik namiotu Marabut posiada nieograniczony dostęp do serwisowych usług pogwarancyjnych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Serwis zawiera: wymiany zamków i podłóg, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz szwalnicze usługi.

Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które firma oferuje osobom testującym. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Namioty testowane są w Himalajach, a jeżeli już nie w Himalajach to choć w czasie wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, setki składań i rozkładań.

Dane techniczne

Stelaż aluminium
Materiał tropiku poliester rip stop Uv resistant. Wodoodporność: 3000 mm
Materiał podłogi nylon
Ilość osób 2
2 osobowe Tak
Szpilki aluminium
Waga 3,1 kg
Wejścia 2
Wymiary po spakowaniu 55 cm, fi: 16 cm
Wymiary sypialni

207 x 144 cm

 

Sklepy

MARABUT Namiot TENGRITagi:  Marabut namiot

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne


namiot-marabut-ladakh

Namiot MARABUT LADAKH

salewa-namiot-micra

SALEWA Namiot MICRA

marabut-namiot-kajuta-2

MARABUT Namiot KAJUTA 2

namiot-easy-camp-star-200

Namiot EASY CAMP STAR 200